Produkty  Jest 20 produktów.

Suplementy diety na pamięć i koncentrację, odporność, układ trawienny i ruchowy. 

Kolagen to białko naturalnie występujące w organizmie człowieka. Stanowi jeden z głównych składników tkanki łącznej. To dzięki niemu nasza skóra jest jędrna i elastyczna, a narządy wewnętrzne zdrowe. Niestety, około 26. roku życia organizm traci zdolność do naturalnego odtwarzania włókien kolagenowych. Produkowane są w mniejszej ilości, co ma wpływ na proces starzenia się skóry. Na szczęście ten deficyt można uzupełnić. W tym celu zaleca się stosować kolagen do picia, dobrze przyswajalny i skuteczny. Pomaga nie tylko zadbać o skórę, włosy i paznokcie, ale też dostarcza organizmowi aminokwasy egzogenne i endogenne. Hydrolizat kolagenu to też polecany przez specjalistów suplement na stawy. Łagodzi ich ból, wspomaga odbudowę i regenerację. Nie bez przyczyny kolagen na stawy zaleca się osobom cierpiącym na bóle reumatyczne, kostne i artretyczne. Jego stosowanie zaleca się też osobom aktywnym, które narażone są na kontuzje i urazy. To właśnie dlatego kolagen dla sportowców jest jednym z najczęściej wybieranych suplementów.

Kupując płynny kolagen w sklepie lub aptece, warto sprawdzić, jaki jest skład preparatu. Na etykiecie powinna znaleźć się informacja, z czego zostało pozyskane białko. Najlepszy kolagen, jaki znaleźć można w wyrobach medycznych, pochodzi ze skóry ryb słodkowodnych. Stosujemy go w naszym produkcie, Blue Calorad. Poszliśmy też o krok dalej, wzbogacając go o wyciąg z borówki amerykańskiej, która jest cennym źródłem witaminy C. Bez odpowiedniego poziomu witaminy C w organizmie prawidłowa synteza kolagenu nie jest możliwa. W ten sposób pacjentom proponujemy skuteczny kolagen zapewniający dodatkowo wysoki potencjał antyoksydacyjny.

Nasza firma - GSH Polska – jest też jedynym importerem i dystrybutorem preparatu Immunocal. Jest on rezultatem 40 lat badań klinicznych prowadzonych między innymi przez dr. Gustavo Bounousa na Uniwersytecie McGill.

 

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów