Akcesoria  Jest 5 produktów.

Kolagen do picia dla sportowców

Kolagen to naturalne białko tkanki łącznej, które każdy organizm wytwarza samodzielnie. Niestety, wraz z wiekiem, produkcja kolagenu spada. Niedobory mogą źle wpływać zarówno na zdrowie, jak i na urodę. Jak temu zapobiegać? Wystarczy dostarczać organizmowi suplementy, które pozwolą odbudować bazę kolagenową.

Przygotowaliśmy dla Państwa produkty, które dzięki swojej innowacyjnej formule, są bardzo dobrze przyswajane. To kolagen do picia Blue Calorad, który zawiera wszystkie wartościowe składniki odżywcze, w tym aż 18 aminokwasów. Hydrolizat kolagenu został dodatkowo wzbogacony o ekstrakt z borówki amerykańskiej, co zwiększyło jego właściwości antyoksydacyjne. Blue Calorad to nie tylko kolagen dla sportowców, którzy troszczą się o swoją kondycję. Suplement na stawy może być stosowany przez każdego, kto chce się jak najdłużej cieszyć dobrym zdrowiem. Warto wiedzieć, że stres, zanieczyszczenia powietrza, a nawet nieodpowiednia dieta mają wpływ na zaburzenia organizmu i mogą prowadzić do osłabienia produkcji białek tkanki łączniej. Właśnie dlatego skuteczny kolagen Blue Calorad to najlepszy wybór dla Twojego zdrowia.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą - płynny kolagen sklep nasz poleca wszystkim, którym zależy na produktach najwyższej jakości. Tylko najlepszy kolagen pomoże Ci odnowić zapasy białek kolagenowych w organizmie. Nasz asortyment obejmuje nie tylko kolagen na stawy, ale także glutation - Immunocal. Wybierz najlepsze suplementy dla siebie.

 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów