Nie ma trudnych ludzi

Książka

Autor: Rick Brinkman, Rick Kirschner    

Wydawnictwo: Studio Emka, 2005

ISBN: 83-88931-59-8

Oprawa: miękka

Liczba stron: 86

Wymiary: 125 x 195 mm

More details

11,00 zł

More info

Nie ma trudnych ludzi, 24 wykłady o podejściu do ludzi z różnym charakterem


W ostatnim dziesięcioleciu technika stała się źródłem wielu stresów. Jesteśmy narażeni na ciągłe dzwonki telefonów komórkowych, internetowe spamy i pochrząkującą pocztę głosową. Wszystko to razem powoduje, że coraz częściej mamy w życiu do czynienia z tzw. trudnymi ludźmi.

W najlepszym przypadku tacy ludzie czynią naszą codzienność jeszcze bardziej stresującą i uciążliwą. W najgorszym - przeszkadzają w osiągnięciu ważnych celów. Ale na szczęście każdy z nas ma w sobie dość siły, aby wyzwolić w nich to, co najlepsze, nawet w sytuacji pozornie beznadziejnej. Sprawdzone w praktyce i pełne inwencji podejście Brinkmana i Kirschnera nauczy cię radzić sobie z "trudnymi" ludźmi.

  • Zidentyfikujesz 10 najbardziej niepożądanych zachowań i ich przyczyny?
  • Zrozumiesz punkt widzenia i motywy "trudnych" ludzi?
  • Poznasz wyrafinowaną ""technikę dobrego słuchacza"?
  • Przynajmniej w dziewięciu przypadkach "trudnych" ludzi nauczysz się zamieniać konflikt we współpracę.

Nie ma powodu, z którego miałbyś pozwolić tym ludziom, by stanęli ci na drodze do sukcesu - czy to w pracy, czy w życiu osobistym. Mając w zanadrzu zaprezentowane w tej książce metody dotarcia do osób przejawiających destrukcyjne i denerwujące postawy, zdołasz pokonać przeszkody, a im pomożesz w nawiązaniu relacji z otoczeniem."

Customers who bought this product also bought:

insta

@gsh_polska