Nasze życie to nieustanny ruch

Nasze życie to nieustanny ruch

Nasze życie to nieustanny ruch. Każdego ranka biegniemy do pracy. Ciągle gdzieś się śpieszymy. Mamy niekończące się myśli. Nasz styl życia obecnie jest bardzo aktywny. A dbanie o siebie w tym pędzie powinno być naszym największym priorytetem.


Dziś jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem naszej nowej serii produktów Life in Motion i zaczynamy od przyjrzenia się najważniejszym elementom aktywnego życia.


Czy to jest wydajność? Sukces? Napęd? Nie tym razem, kochani. Chodzi o to, aby pod wieczór znaleźć właściwą metodę, żeby się wyciszyć po tym szalonym dniu. Trzeba wiedzieć, jak się odstresować, jak ponownie naładować baterie na kolejny dzień, żeby cieszyć się świetnym samopoczuciem i optymalną formą. I wierzcie lub nie, to kolejna podróż, która zaczyna się na waszym talerzu.


Nasz couch zdrowia i żywienia Izabela Krawczyk przeprowadzi nas teraz przez kluczowe strategie żywieniowe, które pozwolą zakończyć dzień bez stresu, a następny zacząć z pełni naładowanym akumulatorem. Także zwolnij na chwilę i czytaj :)

insta

@gsh_polska