Immunocal - Solidne zaplecze naukowe

  • Immunocal jest opatentowanym w USA preparatem umiejscowionym w kategorii FDA GRAS (wykaz leków ogólnie uznanych za bezpieczne), zawierającym naturalne białko pokarmowe, które pozwala organizmowi utrzymywać optymalny poziom glutationu (GSH) poprzez dostarczenie prekursorów niezbędnych do jego syntezy wewnątrzkomórkowej. Wzrost wartości glutationu w organizmie po zastosowaniu Immunocalu został potwierdzony w badaniach klinicznych. (Lands i in.,1999).
  • Immunocal charakteryzuje solidne zaplecze naukowe. Chociaż jest to przede wszystkim suplement diety, Immunocal został włączony do amerykańskich programów Medicare oraz Medicaid, a także stosowany jest w wielu szpitalach w Ameryce Północnej.
  • Immunocal jako jeden z nielicznych suplementów diety, od wielu lat obecny jest w amerykańskim zestawieniu leków dla lekarzy PDR (Physicians’ Desk Reference) oraz farmaceutów Red Book (Pharmacist’s Red Book). Przewodnik PDR to najbardziej wiarygodne źródło na temat leków i substancji przepisywanych na receptę, z którego korzystają specjaliści medyczni z całego świata. Obecność Immunocalu w tej prestiżowej publikacji medycznej dostępnej w prawie każdym gabinecie lekarskim, szpitalu czy aptece świadczy o skuteczności i ogromnym znaczeniu produktu dla prowadzenia zdrowego trybu życia.
  • Immunocal obecny jest również w Kanadyjskim Wykazie Substancji Medycznych CPS (Compendium of Pharmaceutical Specialties), zatwierdzonym przez Ministerstwo Zdrowia w Kanadzie (Health Canada).
  • Grono naukowców uznaje Immunocal jako produkt bezpieczny i godny zaufania.
  • Kanadyjski numer Natural Health Product.PDRRed Book
CPS
Polska wersja językowaAngielska wersja językowa

insta

@gsh_polska