Nasza firma od ponad 10 lat towarzyszy Polakom w zdrowiu i chorobie. Naszym celem i ambicją jest zapewnienie najlepszych naturalnych, bezpiecznych produktów z całego świata. Jako jedyni w kraju importujemy suplementy diety produkowane m.in. przez kanadyjski Instytut Badawczy - Immunotec Research w Montrealu, który jest wynalazcą i producentem Immunocal. Immunotec nieustannie prowadzi zaawansowane badania naukowe, testuje skuteczność produktów oraz opracowuje kolejne receptury.

Na początku naszej działalności skupialiśmy się na poszerzaniu wiedzy społeczeństwa na temat roli glutationu i jego prekursorów w organizmie ludzkim. Immunocal będący jedynym naturalnym, potwierdzonym badaniami klinicznymi produktem podnoszącym poziom glutationu w organizmie szybko zyskał przychylność lekarzy i farmaceutów. Aktualnie z sukcesem wprowadzamy kolejne innowacyjne suplementy diety najwyższej jakości m.in. nootropy oraz produkty na bazie mastiha.

Nasze zaangażowanie doceniło Centrum Badań Opinii Klientów, przyznając nam Certyfikat Firma Godna Zaufania. To dla nas ogromny powód do dumy..


Sprawdź nasz certyfikat


insta

@gsh_polska